Для участі в майстер-класах наживо обов’язкова попередня реєстрація! За участь в одному майстер-класі надається 1 бал БПР
Офлайн-учасник має можливість відвідати всі майстер-класи, але максимальна кількість балів обмежується 10 балів БПР
Для отримання сертифікату обов'язкова фізична присутність учасника в залі майстер-класу Сертифікат формується в електронному вигляді і буде надіслано на e-mail учасника протягом 10 діб після конференції
Всі майстер-класи будуть додатково транслюватися онлайн з подальшим доступом до перегляду у відеозапису протягом місяця. За онлайн-перегляд майстер-класу сертифікацію не передбачено!
1 ЖОВТНЯ
Ball Room Ramada Encore 11:00 – 12:00
МАЙСТЕР-КЛАС №1: «ГЛАУКОМНИЙ ТАНДЕМ - ЧАС ЗБИРАТИ КАМІННЯ»
Луценко Ніна Степанівна- професор кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти лікарів МОЗ України, д.мед.н. Тема: Особливості менеджменту псевдоексфоліативної глаукоми
Капшук Наталія Іванівна - завідувач Клінічного високоспеціалізованого Центру мікрохірургії ока з блоком очної травми та гострої патології органів зору ВОКЛ ім. М.І.Пирогова, к.мед.н. Христич Леся Анатоліївна - лікар-офтальмолог Лікувально-діагностичного центру «Меділюкс» Тема: Глаукомний тандем амбулаторного офтальмолога та офтальмохірурга
Карлійчук Марина Аксентіївна – професор кафедри офтальмології БДМУ імені Б.Л. Радзіховського, д.мед.н. Тема:Нейродегенерація при глаукомі та цукровому діабеті: спільні механізми та можливості корекції
ZURICH Ramada Encore 11:00 – 12:00
МАЙСТЕР-КЛАС №2: «ІННОВАЦІЙНІ ЛАЗЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ПАРАДИГМИ ЛІКУВАНЬ»
Салюков Артем Олександрович - офтальмолог, хірург з лазерної корекції зору Інституту офтальмології Ocular, м. Київ
Топольницька Олеся Василівна - офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог Інституту офтальмології Ocular
Ball Room Ramada Encore 12:00 – 13:00
МАЙСТЕР-КЛАС №3: «МЕТОДИКА ІНТРАВІТРЕАЛЬНОГО ВВЕДЕННЯ АНТИ-VEGF ПРЕПАРАТІВ: ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ І ЛАЙФХАКИ»
Шевчик Василь Іванович –засновник та ведучий хірург клініки "МІКРОХІРУРГІЯ ОКА ВАСИЛЯ ШЕВЧИКА", м. Чернігів, к.мед.н.
ZURICH Ramada Encore 12:00 – 13:00
МАЙСТЕР-КЛАС №4: «ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕРАПІЇ ІНТЕНСИВНИМ ПУЛЬСОВИМ СВІТЛОМ (IPL) У ЛІКУВАННІ ХВОРОБИ СУХОГО ОКА. ОГЛЯД МЕТОДУ, ПРОТОКОЛІВ ТА ПЕРШОГО ДОСВІДУ ВИКОРИСТАННЯ»
Тесленко Олександр Сергійович- лікар-офтальмолог "Центр Ока", м. Київ;Завальна Яна Валентинівна, Ляпунова Валерія Олександрівна, Яковенко Уляна Ігорівна Тема: IPL терапія хвороби сухого ока
Ляпунова Валерія Олександрівна - лікар-офтальмолог "Центр Ока", м. Київ Тема: Клінічний випадок лікування халязіону за допомогою IPL-терапії
Ball Room Ramada Encore 13:00 – 14:00
МАЙСТЕР-КЛАС №5: «БЕЗКОНСЕРВАНТНА ТЕРАПІЯ ГЛАУКОМИ ТА ПАТОЛОГІЇ ПОВЕРХНІ ОКА»
Алдашева Неля Ахметівна - директор КАЗ НДІ очних хвороб, д.мед.н., професор, Алмати, Казахстан Тема: Терапія глаукоми: в фокусі БК фіксовані комбінації
Малачкова Наталія Валентинівна – завідувач кафедри офтальмології ВНМУ, д.мед.н., професор, Вінниця Тема: Чи готові консерватори до безконсервантної терапії
Вітовська Оксана Петрівна - Голова правління ГС "Всеукраїнський Альянс Офтальмологів", професор кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, д.мед.н., професор Тема: Сухе око: фактори ризику, сучасна діагностика та лікування
Сітнік Галина Вікторівна - доцент кафедри офтальмології БелМАПО, к.мед.н. Тема: Ефективність 0,1% катіонної емульсії циклоспорину А в лікуванні хронічного запалення очної поверхні при ХСО (дослідження SACURA)"
Ball Room Ramada Encore 15:00 – 16:00
МАЙСТЕР-КЛАС №6: «ВІД РОГІВКИ ДО СІТКІВКИ»
Авер’янова Оксана Сергіївна – Директор медичного центру АЙЛАЗ, к.мед.н. Тема: Нейротрофічні кератити - коли подумати, як лікувати
Федоров Леонід Антонович – лікар-офтальмолог вищої категорії Центру мікрохірургії ока та лазерних методів лікування одного дня Тема: Бактеріальне інфікування ока після хірургії катаракти та методи його профілактики
Саксонов Станіслав Геннадійович– Головний лікар Центру мікрохірургії ока "Центр Ока", к.мед.н. Тема: Деструкція скловидного тіла вже не вирок
Деряпа Ірина Валентинівна - лікар-офтальмолог вищої категорії, консультант офтальмологічного центру «Візіум», к.мед.н. Тема: Захист очної поверхні в умовах «хронічного» карантину
Ball Room Ramada Encore 16:00 – 17:00
МАЙСТЕР-КЛАС №7: «СУЧАСНА ОРТОКЕРАТОЛОГИЯ. ТАНГЕНЦІАЛЬНИЙ І РАДІСНИЙ ДИЗАЙН. КОНКУРЕНТИ АБО ПАРТНЕРИ?»
Авер’янова Оксана Сергіївна – директор медичного центру АЙЛАЗ, к.мед.н., офіційний консультант компанії Paragon в країнах Східної Європи
Андрієнко Гульнара Володимирівна - офіційний консультант компанії OKVision в країнах Східної Європи
Ball Room Ramada Encore 17:00 – 18:00
МАЙСТЕР-КЛАС №8: «ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ОБЛАДНАННЯ В ОПТОМЕТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ»
Знаменська Марія Андріївна - співзасновник та медичний директор компанії Altris Inc, д.мед.н.
Ball Room Ramada Encore 18:00 – 19:00
МАЙСТЕР-КЛАС №9: «ОКТ И ОКТА В ДІАГНОСТИЦІ ОЧНИХ ХВОРОБ: ВІД ПОВІК ДО СІТКІВКИ ТА ЗОРОВОГО НЕРВА»
Рудичева Ольга Анатоліївна - Доцент кафедри очних хвороб ДЗ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України», к.мед.н.
Ball Room Ramada Encore 18:00 – 19:00
МАЙСТЕР-КЛАС №10: «ВИСВІТЛЕННЯ СУЧАСНИХ ПІДХОДІВ СЕЛЕКТИВНОГО ЛАЗЕРНОГО ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ СІТКІВКИ»
Саксонов Станіслав Геннадійович– Головний лікар Центру мікрохірургії ока "Центр Ока", к.мед.н.
2 ЖОВТНЯ
Ball Room Ramada Encore 09:00 – 10:00
МАЙСТЕР-КЛАС №11: «КЛІНІЧНІ ТА ЕКОНОМІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ З ЕКСІМЕРЛАЗЕРНОІ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ, В ЯКОСТІ НОВОГО НАПРЯМКУ ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ КЛІНІКИ»
Манойло Тетяна Володимирівна- офтальмохірург, к.мед.н., лікар вищої категорії, заступник головного лікаря мережі медичних центрів Новий Зір
Щипун Руслан Сергійович- директор багатопрофільного офтальмологічного центру «Тарус» (Одеса)
Ball Room Ramada Encore 10:00 – 11:00
МАЙСТЕР-КЛАС №12: «КРИТЕРІЇ БЕЗПЕКИ У ВИКОРИСТАННІ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ. ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД В ПРИЗНАЧЕННІ ЗВОЛОЖУЮЧИХ ПРЕПАРАТІВ»
Авер’янова Оксана Сергіївна – директор медичного центру АЙЛАЗ, к.мед.н.
Деряпа Ірина Валентинівна - лікар-офтальмолог вищої категорії, консультант офтальмологічного центру «Візіум», к.мед.н.
Ball Room Ramada Encore 11:00 – 12:00
МАЙСТЕР-КЛАС №13: «КОРЕКЦІЯ АСТИГМАТИЗМУ = ЯКІСТЬ ЖИТТЯ В СУЧАСНОМУ СВІТІ»
Самойлюк Тетяна Федорівна– лікар-офтальмолог першої категорії, менеджер з питань регіонального розвитку ТОВ «БАУШ ХЕЛС», Україна
Тимофєєв Валерій Геннадійович- лікар-офтальмолог вищої категорії, менеджер з питань регіонального розвитку ТОВ «БАУШ ХЕЛС», Україна
Ball Room Ramada Encore 12:00 – 13:00
МАЙСТЕР-КЛАС №14: «ЗАПАЛЕННЯ: НОВА (НЕ НОВА) ПРОБЛЕМА?»
Зборовська Олександра Володимирівна- старший науковий співробітник та завідувач відділенням запальних захворювань ока ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії НАМН України», д.мед.н., м. Одеса Тема: Запалення ока – удавана простота
Салдан Юлія Йосипівна - доцент кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, к.мед.н., Вінниця Тема: Роль молекулярних патернів патогенності у розвитку запалення поверхні ока
Ball Room Ramada Encore 13:00 – 14:00
МАЙСТЕР-КЛАС №15: «ЛІКАР ТА ЕМПАТІЯ: ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ СПІЛКУВАННЯ ОФТАЛЬМОЛОГА З ПАЦІЄНТОМ, ХВОРИМ НА ДІАБЕТ»
Вітовська Оксана Петрівна–Голова правління ГС "Всеукраїнський Альянс Офтальмологів", професор кафедри Офтальмології НМУ імені О.О.Богомольця, д.мед.н., професор
Гогунська Інна Володимирівна- директор Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ «Інститут отоларингології імені проф. О.С. Коломійченка НАМН України», д.мед.н., професор
Ball Room Ramada Encore 15:00 – 16:00
МАЙСТЕР-КЛАС №16: «ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ТА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПЕРИОРБІТАЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ. МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНСИЛІУМ»
Святенко Тетяна Вікторівна - віце-Президент Української Асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської медичної академії, Засновник Центрів дерматології і косметології професора Святенко, д.мед.н., професор Тема: Офтальморозацеа - співпраця фахівців
Чугай Олена Володимирівна– пластичний офтальмохірург, МЦ «Мікрохірургія ока Василя Шевчика» Тема: Блефаропластика. Це більше, ніж ви можете уявити
Діогенова Марта- окулопластичний хірург, спеціаліст естетичної медицини, керівник косметологічного центру Aesthetic Love, Львів Тема: Пластика нижніх повік в деталях
Ошивалова Олена Олександрівна- професор кафедри внутрішньої медицини ННЦ «Інститут біології і медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Тема: Шкіра та очі: дерматологічна кореляція захворювань периорбітальної ділянки
Ball Room Ramada Encore 16:00 – 17:00
МАЙСТЕР-КЛАС №17: «КОРЕКЦІЯ АНОМАЛІЙ РЕФРАКЦІЇ. В КОЖНОМУ ВІЦІ СВОЇ ПРАВИЛА ТА МОЖЛИВОСТІ»
Коваленко Лариса Миколаївна - головний лікар Центру лазерної хірургії «Візіум» м. Київ, к.мед.н.
Олійник Яна Геннадіївна- лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог Центру лазерної хірургії «Візіум»
РЕЄСТРАЦІЯ НА МАЙСТЕР-КЛАСИ
Заповнюючи реєстраційну форму, надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних, в тому числі для їх передачі третім особам