Dr. Prashant Garg є виконавчим головою Інституту очних хвороб ім. Л. В. Прасада. Він також очолює відділення захворювань рогівки і є директором мережі банків очей інституту.
Основною сферою його інтересів і поточних досліджень є інфекції рогівки, Він опублікував 199 наукових статей у рецензованих журналах. Із загальною кількістю цитувань 4221 він має h-індекс 37. Протягом останніх двох років поспіль його ім'я з'являлося в списку 2% найкращих дослідників світу - списку, опублікованому Стенфордським університетом.
Він є членом різних національних та міжнародних офтальмологічних товариств, включаючи Американську академію офтальмології, Азіатсько-Ти
хоокеанську академію офтальмології, Всеіндійське офтальмологічне товариство та Азіатське товариство рогівки. Він є членом правління Міжнародної об'єднаної комісії суміжних медичних працівників в офтальмології (IJCAHPO), офтальмологічної асоціації і контактних лінз (ECLA) та підкомітету ICO з питань суміжної медичної освіти. Він є членом консультативної ради комітету Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з питань банкування тканин. Він також був президентом Групи імунології очної мікробіології (2013). Він є членом редакційної колегії Канадського офтальмологічного журналу та журналу Eye and Contact lens Journal. Нещодавно його було обрано членом Міжнародної академії офтальмології (Academia Ophthalmologica Internationalis).
Він є лауреатом кількох нагород, включаючи "нагороду за видатні досягнення" від Американської академії офтальмології (2013) та нагороду за досягнення від Азіатсько-Тихоокеанської академії офтальмології 2013 року. Він є членом колегії експертів з міжнародного розвитку UKRI.
Dr. Meenakshi Swaminathan, доктор медичних наук, наразі є консультантом з офтальмології в клініці Capstone, Ченнаї, Індія, та запрошеним професором в Медичному коледжі Шрі Рамачандри, Ченнаї.
Пройшла резидентуру та стажування в США, 20 років працювала у Фонді медичних досліджень, Санкара Нетралайя, Ченнаї, і чотирнадцять років з цих двадцяти працювала академічним директором. Вона практикує дитячу офтальмологію та косоокість. Вона працювала з ICO, ORBIS над різними проектами та ініціативами в галузі освіти. Співпрацювала з Всеіндійським офтальмологічним товариством як голова ініціативи "Викладачі офтальмології". Вона є головою підкомітету з програм наставництва OFEC.
Dr Pranesh Balasubramaniam здобув ступінь магістра офтальмології в престижній офтальмологічній клініці Aravind Eye Hospital & PG Institute of Ophthalmology, Мадурай. Він працював лікарем у відділенні катаракти та проходив стажування з дослідження сітківки ока в офтальмологічній лікарні Аравінд у Коїмбаторі. В даний час він працює клінічним науковим співробітником в Moorfields Eye Hospital NHS, Лондон, де навчає студентів та аспірантів в галузі офтальмології.
Його невгамовна пристрасть до викладання змусила його заснувати канал YouTube, названий його ім'ям, де він читає легкі для розуміння лекції з офтальмології, орієнтовані на ординаторів та клініцистів по всьому світу. Він сам опублікував численні електронні книги для студентів та пацієнтів, які можна безкоштовно завантажити.
З метою демонополізації знань та вирівнювання освіти він прагне надати простий, доступний та автентичний контент для всіх, хто хоче дізнатися про око, в рамках кампанії "Teach To Reach" ("Навчайте, щоб достукатися").
Prof. Muhammad Moin є директором Коледжу офтальмології та суміжних наук і головою кафедри офтальмології в Медичному університеті Короля Едварда, лікарня Мейо, Лахор. Він отримав ступінь FRCS в Единбурзі, FRCOphth в Лондоні та стипендію з окулопластики в Цинциннаті, США. Останні 20 років він практикує окулопластику та орбітальну хірургію, а зараз є президентом Офтальмологічного товариства Пакистану. Він працював генеральним секретарем відділення Офтальмологічного товариства Пакистану в Лахорі та головним редактором Пакистанського офтальмологічного журналу. Наразі він є головою програми розвитку лідерства APAO та членом Офтальмологічної фундації. Він отримав нагороду за лекцію Холмса, нагороду за видатні заслуги та нагороди за досягнення від АПА. Він також є лауреатом Міжнародної премії Американської академії офтальмології та Міжнародної премії в галузі освіти офтальмологів. Він отримав ступінь магістра медичної освіти в Коледжі лікарів і хірургів Пакистану і більше 200 разів читав лекції з офтальмопластики та медичної освіти на запрошення, а також має 70 публікацій і дві книги на своєму рахунку.
Dr.Helena Prior Filipe - доктор медицини медичного факультету Лісабонського університету, офтальмолог Інституту доктора Гама Пінту та Португальської медичної асоціації. Вона практикує як консультант з офтальмології в лікарні Егас Моніш, Центр лікарень Західного Лісабона, Португалія (NHS). Її основна сфера інтересів в офтальмології - рогівка та поверхня ока, а також ультразвукове дослідження.
Отримавши ступінь магістра медичної освіти (з відзнакою) в Португальському католицькому університеті в Лісабоні, вона почала займатися безперервним професійним розвитком (БПР), приділяючи особливу увагу громадам з недостатнім рівнем обслуговування, наставництву, розробці навчальних програм та навчанню з використанням технологій.
Вона закінчила програму Асоціації медичної освіти Європи (AMEE) "Основні навички для безперервного професійного розвитку", Міжнародну фундаментальну програму з безперервного професійного розвитку Університету Торонто, а також програму "Очолювати та впливати на зміни у сфері безперервного професійного розвитку".
Хелена отримала сертифікат Certified Professional in CPD (Healthcare) Credential (CPC(HC)) від керівництва Коаліції з навчання та вдосконалення практики лікарів Канади.
Вона працювала в кількох наднаціональних та міжнародних організаціях в галузі офтальмології та освіти медичних працівників, читала лекції з офтальмології та медичної освіти по всьому світу, а також публікувала статті в наукових журналах.
Хелена є членом AMEE, членом Товариства академічної безперервної медичної освіти (SACME) та членом Європейської академії клінічного лідерства.
Спеціалізується на офтальмоонкології (використання транскорнеальної термотерапії в лікуванні внутрішньоочних метастазів раку, оптимізації лікування меланоцитарних уражень кон'юнктиви, лікування хоріоїдальних гемангіом, властивостей фібринової мережі у пацієнтів з оклюзією вен сітківки, причини рецидиву меланоми хоріоїдальної оболонки, що лікується брахітерапією Ru-106).
У січні 2011 року у співпраці з Інститутом ядерної фізики Польської академії наук стала співзасновником створення першої в Польщі лабораторії протонної променевої терапії.
Впровадила інноваційні хірургічні методики, які застосовуються на практиці: нові методи хірургічного лікування внутрішньоочних пухлин (2003 р., 2004 р.), метод протонної терапії (січень 2011 р.), брахітерапія з Ru-106 (1995 р.), брахітерапія з I-125 (1997 р.).
Вона була науковим керівником 16 захищених докторських дисертацій, рецензентом багатьох кандидатських дисертацій (18), а також дисертацій на здобуття звання професора медичних наук (13) та докторських дисертацій (17).
У 2016 році він ініціював співпрацю між Moorfields Eye Hospital та Google DeepMind з метою розробки алгоритмів штучного інтелекту (ШІ) для раннього виявлення та лікування захворювань сітківки. У серпні 2018 року перші результати цієї співпраці були опубліковані в журналі Nature Medicine. У травні 2020 року він спільно очолив роботу, також опубліковану в журналі Nature Medicine, з розробки системи раннього попередження вікової макулярної дегенерації (ВМД). У 2023 році він очолив розробку RETFound, першої фундаментальної моделі в офтальмології, яка була опублікована в журналі Nature і стала доступною у відкритому доступі.
У жовтні 2019 року він увійшов до списку найвпливовіших лондонців Evening Standard Progress1000 (https://www.standard.co.uk/news/the1000), а в червні 2020 року - до рейтингу The Economist (https://www.economist.com/technology-quarterly/2020/06/11/the-potential-and-the-pitfalls-of-medical-ai).
У 2022 році увійшов до "Топ-10" "The Power List" журналу The Ophthalmologist, рейтингу 100 найвпливовіших людей у світі офтальмології https://theophthalmologist.com/power-list/2022.
Професор Reda Žemaitienė - завідувач кафедри офтальмології Литовського університету охорони здоровя та лікарні Кауно Клінікос; завідувач сектору рогівки та увеїтів. Член групи з рідкісних захворювань переднього сегмента ока та представник Клініки ЛДМУ в ERN-EYE. Національний делегат Литви в EBO і представник країни в SOE. Член ESCRS і віце-президент Литовського офтальмологічного товариства. Професор є автором 8 підручників та 146 наукових статей. Основна сфера інтересів: катаракта, глаукома, рогівка, увеїт та педіатричні рідкісні захворювання очей.
професор медичний фахівець з сітківки ока в офтальмологічному відділенні лікарні Кауно Клінікос Литовського університету охорони здоровя, де вона очолює відділення сітківки. Вона також є професором медичного факультету ЛДМУ. У клінічній практиці V.J. Balciuniene зосереджується на медичній сітківці, зокрема на макулярних, судинних і спадкових захворюваннях сітківки. Паралельно зі своєю клінічною діяльністю та досвідом, вона отримала міжнародне визнання у проведенні клінічних досліджень і була головним дослідником у більш ніж 20 клінічних випробуваннях та трансляційних дослідницьких проектах.
З 2018 року вона є президентом Литовського офтальмологічного товариства та членом правління EURETINA
Доктор Каронес займається рефракційною хірургією з 1989 року, коли він став піонером у застосуванні ексимерного лазера. Він брав участь у кількох клінічних випробуваннях, включаючи перше дослідження на людях з корекції далекозорості за допомогою ерозійних масок. Досліджував застосування мітоміцину С після лазерної хірургії. Він був одним з перших, хто отримав доступ до технології абляції за допомогою трекера і запропонував технологію LASEK. В даний час він є клінічним дослідником для великих хірургічних компаній. Що стосується хірургії кришталика, він був першим, хто імплантував торичну мультифокальну ІОЛ, а також мультифокальну ІОЛ з низьким енергоспоживанням. Його практика катарактальної та рефракційної хірургії також включає факічні ІОЛ, інтракорнеальні кільцеві сегменти, рогівкові вкладки, зшивання рогівки та рефракційну кератотомію.
Доктор Каронес опублікував багато статей у рецензованих наукових журналах, книг та розділів книг з рефракційної та катарактальної хірургії та топографії рогівки. Завдяки своїй науковій діяльності він читає лекції та виступає з доповідями на найбільших конференціях з рефракційної хірургії по всьому світу, включаючи AAO, ASCRS, ESCRS та ISRS. Він є заступником редактора журналу "Рефракційна хірургія" та членом найважливіших редакційних рад. В даний час він є членом правління кількох національних і міжнародних офтальмологічних товариств, а також членом консультативної ради великих офтальмологічних компаній.
Доктор Басак Бостанчі закінчила медичний факультет університету Хаджеттепе в Анкарі в 2007 році. Вона закінчила спеціалізацію в Навчально-дослідницькій лікарні Ататюрка в Анкарі в 2012 році, захистивши дисертацію на тему "Клінічні результати різних мультифокальних інтраокулярних лінз з дифракційно-рефракційними властивостями".
У 2011 році вона працювала науковим співробітником "Катаракта і передній сегмент ока" під керівництвом професора доктора Семюеля Маскета в Каліфорнійському університеті (UCLA), акредитованій клініці Advanced Vision Care в США. Вона була офтальмологом-спостерігачем в Університетській лікарні Антверпена, Бельгія, під керівництвом професора Марі-Жозе Тассіньон, і в офтальмологічній клініці IROC в Швейцарії під керівництвом професора Тео Зайлера.
В даний час доктор Бостанчі працює катарактальним і рефракційним хірургом у Всесвітній офтальмологічній лікарні в Стамбулі, а також є членом і доцентом Університету Бахчесехір в Стамбулі.
Вона є активним членом Турецької офтальмологічної асоціації, підрозділу катарактальної та рефракційної хірургії TOD, Американського товариства катарактальних рефракційних хірургів, Європейського товариства катарактальної та рефракційної хірургії, комітету з публікацій ESCRS. Вона виступала в якості спікера в серії подкастів ESCRS і була активним членом комітету молодих офтальмологів ESCRS.
Минулого року д-р Бостанчі була одним із спікерів CEEMA Innovation Summit в ESCRS, а нещодавно взяла участь у нашому проекті AMA (Академія управління астигматизмом) в Johnson&Johnson VEC (Центр досконалості зору) в Барселоні в травні в якості викладача для навчання молодих офтальмологів з метою підвищення обізнаності про астигматизм та його корекції за допомогою торичних ІОЛ.
Професор Ахмед Ассаф - професор офтальмології на медичному факультеті Університету Айн Шамс, член Королівського коледжу хірургів Единбурга і консультант з факорефракційної хірургії в очному госпіталі Аль-Ватані в Каїрі.
Хірургія катаракти з використанням ІОЛ преміум-класу є його основною спеціалізацією, а також впровадження фемтосекундної лазерної технології. Він почав імплантувати ІОЛ для корекції пресбіопії з 2002 року і має значний досвід роботи з різними конструкціями мультифокальних, нових трифокальних ІОЛ та ІОЛ зі збільшеною глибиною фокусу.
Особливий інтерес проявляє до складних операцій з приводу катаракти.
Якщо ви активні в соціальних мережах, будь ласка, перегляньте чудові відеоролики Ахмеда, в яких він ділиться своїм досвідом і знаннями через YouTube, Facebook, LinkedIn та Instagram.
Доктор Богдан Галан - шанований і висококваліфікований хірург з лікування катаракти та рефракції, визнаний на міжнародному рівні як KOL.
Він заснував і керує "Саноптик - офтальмологічна клініка доктора Галана" в Яссах, Румунія, разом зі своєю дружиною, яка також є офтальмологом (доктор Аліна Кантемір).
Доктор Галан має великий досвід роботи з ІОЛ компанії J&J, а також з продуктами конкурентів. Він має відмінні комунікативні та викладацькі навички, вільно володіє англійською мовою. Він є дуже популярним доповідачем на міжнародних конгресах і високо цінується своїми колегами. Він є членом кількох національних та міжнародних офтальмологічних товариств (наприклад, Румунського офтальмологічного товариства, Американського товариства катарактальної та рефракційної хірургії) і регулярно бере активну участь у національних та міжнародних наукових заходах (наприклад, ESCRS, ASCRS).
Доктор Айша Аларкон - старший науковий співробітник відділу досліджень і розробок, який працює над дизайном і розробкою інтраокулярних лінз для компанії Johnson and Johnson Vision у Гронінгені.
Вона отримала ступінь бакалавра з фізики та оптики і оптометрії в Університеті Гранади (Іспанія). У 2011 році вона захистила докторську дисертацію з фізики в тому ж університеті і працювала науковим співробітником в Університеті Рочестера (штат Нью-Йорк, США). Вона приєдналася до J&J у 2014 році і відтоді працює в науково-дослідницькій команді.
Доктор Аларкон є членом ISO і була провідним дизайнером ІОЛ TECNIS Eyhance. Вона має великий досвід у галузі візуальних наук, клінічної метрології та оптичного дизайну, має 13 опублікованих патентів, понад 20 публікацій у високорейтингових виданнях та понад 50 наукових повідомлень, представлених на міжнародних зустрічах (наприклад, ESCRS, ASCRS, ARVO).
Професор, декан з клінічної роботи, Остінська клінічна школа, Мельбурнський університет. Директор аспірантських програм та освіти керівників, Мельбурнська медична школа.
Старший ендокринолог, Клініка діабету корінних народів, DPV Health, Мілл Парк.
Азійсько-Тихоокеанське товариство атеросклерозу та судинних захворювань (APSAVD): Президент, 2018-2023. Європейське товариство атеросклерозу: Член комітету з питань грантів. Міжнародний форум з тригліцеридів: Член редакційної колегії. Австралійське діабетичне товариство. Голова Експертного комітету з питань Гіперліпідемії.
Австралійське товариство атеросклерозу: Колишній президент. Представник штату Вікторія в Клінічній раді. Член комітету з питань охорони здоров'я та комітетів з питань освіти. Організатор Вікторіанської ліпідної групи.
Голова організаційного комітету APSAVD для конгресів 2021 та 2010 років.
Міжнародний радник, конгрес 2014 року, Гонконг
Міжнародне товариство атеросклерозу: Член організаційного комітету Всесвітнього конгресу 2012 р.
Офтальмологічний центр LEC в Іпох, Малайзія
Доктор медичних наук, MBChB, MRCOphth, FRCS, ДРК. Офтальмолог-консультант, вітреоретинальний хірург і медичний директор офтальмологічного центру Lee Eye Centre, Іпох. Доктор Mun Wai Lee пройшов офтальмологічну підготовку у Великобританії та Сінгапурі, а також стажування з вітреоретинальної хірургії в Lions Eye Institute, Західна Австралія. Активно займається офтальмологічними дослідженнями, опублікував понад 20 робіт у рецензованих журналах. Він є автором розділів у підручниках з суміжних галузей медицини та автором книги з догляду за очима для широкої громадськості.
Професор Альдо Вагге, професор Очної Клініки Університету Генуї, Генуя, Лігурія, Італія
Хірург, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей. Він отримав ступінь з медицини та хірургії та спеціалізацію з офтальмології з найвищими оцінками та відзнакою в Університеті Генуї. Згодом він отримав у тому ж університеті ступінь доктора філософії з клітинної та молекулярної біотехнології.
Він спеціалізується на страбології, дитячій офтальмології та очній генетиці у Філадельфії, США.
Його академічна кар'єра розпочалася в Університеті Генуї як науковий співробітник університету. З 2023 року – доцент кафедри офтальмології. Він є автором численних публікацій англійською мовою та розділів книг. Він є членом Американської асоціації дитячої офтальмології та косоокості (AAPOS), Європейської довідкової мережі, присвяченої рідкісним захворюванням очей (ERN EYE), а також інших асоціацій в секторі офтальмології.
Зараз він відповідає за службу страбології, дитячої офтальмології та очної генетики Університетської очної клініки Генуї, DINOGMI, поліклініки Сан-Мартіно».
Луіджі Фонтана - професор офтальмології та директор офтальмологічного відділення лікарні S.Orsola Болонського університету з 2021 року. Директор програми Resincy в офтальмології з 2022 року.
Після проходження програми аспірантури з офтальмології в Болонському університеті отримав стипендію в Інституті офтальмології Університетського коледжу Лондона, стипендію з глаукоми в очній лікарні Мурфілдс, Лондон, і стипендію з рогівки в очній лікарні Мурфілдс, Лондон. Докторська дисертація присвячена судинному патогенезу глаукоми нормального тиску. Доктор Фонтана понад 20 років працював над лікуванням складних захворювань переднього сегмента ока, включаючи рогівку, очну поверхню, катаракту та глаукому.
Професор Хадсон Накамура, доктор медичних наук, спеціаліст з захворювань сітківки, вітреоретинальний хірург. Пройшов стажування з вітреоретинальних захворювань у Торонто, Канада, а також в Бразильському центрі хірургії ока (CBCO). Член Американської академії офтальмології, Бразильської ради офтальмології, Канадського товариства офтальмології, а також ARVO США. Працює професором на кафедрі офтальмології з курсом медичної резидентури та стажування (патологія сітківки та склистого тіла). Є засновником Retinawesome, який об'єднує фахівців з сітківки з різних країн, щоб взаємодіяти та представляти цікаві випадки вітреоретинальної хірургії.